Ремінь шкіряний підлітковий для дівчинки білий дитячий літній світлий під шорти, пояс з натуральної шкіри





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь для дівчаток з натуральної шкіри.
Підійде під джинси, штани, плаття, спідницю, шорти.
- Склад: натуральна шкіра
- Ширина: 2.8 см
- Довжина: 94-103 см з пряжкою в залежності від конкретного ременя (укорочую за Вашою міркою до будь-якої довжини за умови повної оплати продавцю).Укорочення не впливає на зовнішній вигляд виробу. Ремінь можна вкоротити самостійно (пряжка кріпиться на болтик).
- Коілр ременя: білий
- Колір пряжки: сірий
- Кількість отворів: 5 . Можу зробити додаткові отвори (за умови повної оплати)
- В комплекті 2 шкіряні петельки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид матеріалу | Натуральна шкіра |
| Ширина виробу | 3 см |
| Довжина виробу | 100 см |
| Вид виробу | Ремінь |
| Склад набору | Ремінь |
| Основні | |
| Тип ременя | Універсальний |
| Ширина ременя | 28 мм |
| Двусторонний ремень | Немає |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Стать | Жіночий |
| Укорочується | Да |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
- Ціна: 395 ₴
