Ремінь шкіряний великого розміру чоловічий класичний чорний батальний брючний пояс довгий
Подарунок




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ремінь шкіряний великого розміру чоловічий класичний чорний батальний брючний пояс довгий»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей класичний шкіряний ремінь під штани/джинси порадує гідним виглядом, якістю та довговічністю.
- Колір ременя: чорний
- Колірпряжки: нікель
- Ширина: 3,3 см
- ДОВЖИНА: від 130 до 160 см із пряжкою. (уточнюйте довжину у наявності). При замовленні вкажіть потрібну довжину, будь-який ремінь укоротимо до потрібного розміру за умови оплати на рахунок ФОП. Ремінь можна укоротити самостійно.
- Матеріал: натуральна шкіра
- В ПОДАРУНОК тканинний мішечок для правильного дбайливого зберігання шкіряного ременя
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 135 см. |
| Длина ремня | 1500 мм |
| Ширина ремня | 33 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 151-160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Укорочується | Так |
- Ціна: 639 ₴

